Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Duhet te mendojme gjithnje me koke ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Duhet te mendojme gjithnje me koke ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duhet te mendojme gjithnje me koke ?

3 posters

Shko poshtë

Duhet te mendojme gjithnje me koke ? Empty Duhet te mendojme gjithnje me koke ?

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Mar 2013 - 7:27

Duhet gjithmone ne te mendojme me koke?
Per te arituar deri tek nje zgjedhje sa me mire?
Apo duhet ndonjehere te leshojme ndjenjat tona te rrjedhin ! Ky eshte fakti se mendja dhe zemra ( ndjenjat) nuk mund te jene miq te mire,gjithmone kundershtohen.Andaj,eshte paksa konfuze qe njeriu te vije deri tek nje pergjigjje se ke duhet te ndegjojme me shume. Duhet te mendojme me koke apo me zemer ?
Duhet te mendojme gjithnje me koke ? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Duhet te mendojme gjithnje me koke ? 30l12rc Pytje & Përgjigje Duhet te mendojme gjithnje me koke ? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet te mendojme gjithnje me koke ? Empty Re: Duhet te mendojme gjithnje me koke ?

Mesazh nga T_o_n_i Thu 7 Mar 2013 - 7:31

parimi i im eshte ...me mire me koke se zemra edhe te genjen ...
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet te mendojme gjithnje me koke ? Empty Re: Duhet te mendojme gjithnje me koke ?

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Jun 2013 - 22:46

me mir me kok sepse arsyetimi esht me i sakt sesa ndjenjat

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet te mendojme gjithnje me koke ? Empty Re: Duhet te mendojme gjithnje me koke ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi