Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?!

+2
Robi dashuris
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

 Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! Empty Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?!

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Mar 2013 - 7:42

Duke marre shkas nga nje bisede e fundit ne rrethin tim shoqeror vendosa ti drejtoj vetes kete pyetje, sikurse edhe juve !

Definitivisht, tradhetia si terminologji vret shume por ajo cka na step eshte raporti ndermjet tradhtise fizike ( qe mund te jete si efekt i pasionit momental ) dhe asaj mendore, qe mund te ndodhe shume me shpesh sesa ne e mendojme !

Sa e veshtire eshte te gjendesh ne nje pozicion te tille dhe c'mendim ndani per im,paktin e tradhtise ne individe te ndryshem ?! Eshte lehtesisht e suportueshme ajo, qofte fizike apo mendore ?!
 Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! 30l12rc Pytje & Përgjigje  Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! Empty Re: Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?!

Mesazh nga Robi dashuris Thu 7 Mar 2013 - 7:51

un kam lexuar nje studim hollandes... qe tradhtia mendore esht me e keqe se ajo fizike..... edhe esht shume.... kur vjen puna edhe fundi tek fiziku ka mbaruar cdo gje....
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! Empty Re: Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?!

Mesazh nga seriozi Mon 11 Mar 2013 - 10:18

tradhetia permes internetit ku ben pjese?
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! Empty Re: Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?!

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 5:02

tradhetia fizike se mendja njeriut ku nuk shkon edhe mendon shum e gjora mendje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! Empty Re: Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?!

Mesazh nga Ariel Fri 21 Jun 2013 - 2:59

Normal qe fizike...
Se mendore ndodh per cdo sekonde sidonos ke meshkujt hahahaha...
Sikur te ishin duart sa shkojne syte nami do ish bere...hihihi


 Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! Empty Re: Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?!

Mesazh nga An0nim Fri 21 Jun 2013 - 3:53

Tradhetia ndodh ne moment dobesie. Per mendimin tim eshte e justifikuar! Tradhetia ne fund te fundit eshte deshire! Duam pa tradhetojme. Me komunikim zgjidhet gjicka!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?! Empty Re: Cfare vret me teper, tradhtia mendore apo tradhtia fizike?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi