Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ???

5 posters

Shko poshtë

Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? Empty Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ???

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 13:17

Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ???

Mendimi juaj...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? Empty Re: Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ???

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Nov 2011 - 23:13

Skam provuar asnje nga keto 00027003
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? Empty Re: Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ???

Mesazh nga Durrsaku Thu 3 Nov 2011 - 23:14

njesoj eshte tradhetia eshte tradheti
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? Empty Re: Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ???

Mesazh nga Arabela Thu 3 Nov 2011 - 23:16

sido dhe sado ta analizosh do vija ne konkluzion ne ate qe thote durrsaku,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? Empty Re: Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ???

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Nov 2011 - 23:17

Durrsaku shkruajti:njesoj eshte tradhetia eshte tradheti
foli eksperti Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? 426788
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? Empty Re: Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ???

Mesazh nga Durrsaku Thu 3 Nov 2011 - 23:28

Yll Qielli shkruajti:
Durrsaku shkruajti:njesoj eshte tradhetia eshte tradheti
foli eksperti Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? 426788
pse thua keshtu ti mi ylli mendimi im eshte [QeSh]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? Empty Re: Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ???

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 2:57

Cila do qofte nga keto te dyja tradheti eshte.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ??? Empty Re: Cila eshte me e keqe tradhtia fizike apo tradhtia mendore ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi