Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Chelseat i duhet mbështetja e tifozëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Chelseat i duhet mbështetja e tifozëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chelseat i duhet mbështetja e tifozëve

Shko poshtë

Chelseat i duhet mbështetja e tifozëve Empty Chelseat i duhet mbështetja e tifozëve

Mesazh nga Alberti Mon 11 Mar 2013 - 8:10

Chelseat i duhet mbështetja e tifozëve

Mesfushori i Chelseat, John Obi Mikel, ka thënë se suksesi i Bluve nuk ndihmohet nga pakënaqësitë e shprehura në tribuna dhe ka kërkuar mbështetjen e tifozëve.
“Nganjëherë nuk na ndihmon kur tifozët nuk janë të lumtur. Kur e humbni topin, ka presion”.

“Kjo është puna jonë. Tifozët vijnë të shikojnë futboll dhe ne kemi përgjegjësi t’ua shpërblejmë dhe të luajmë mirë. Në secilën ndeshje ne përpiqemi ta bëjmë këtë. Ndonjëherë ka sukses, ndonjëherë jo. Në këto raste na duhen më së shumti”.

“Jam këtu qe shtatë vite dhe tifozët e Chelseat janë fantastikë dhe na kanë mbështetur gjithmonë deri në fund”, ka deklaruar Mikel për The Evening Standard.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi