Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun?

5 posters

Shko poshtë

 Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun? Empty Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun?

Mesazh nga Nella Tue 12 Mar 2013 - 0:40

Leket.....leket te prishin... apo jo?
Ne me te shumtat e rasteve besoj qe po....
Arrine te humbesh vlerat e te mos vlersosh me gjerat me te vertet te rendesishme te jetes.....poor guidohesh vetem nga ana ekonomike....edhe behesh materialist..........
Korupsion besoj qe ka ne cdo fushe jete....sic ne mjeksi, ne shkolle e ku e me ku....

A eshte njeriu i ngopur me leke??
A sjllin leket kenaqsine dhe lumturine?? [nqs po...kjo dmthn qe lumturia blihet me leke?:konfuz::konfuz::konfuz:]

Deri ne ca pike jan te rendesishem leket per ju??

Mund te jesh i shkret dhe i lumtur?
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun? Empty Re: Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun?

Mesazh nga seriozi Tue 12 Mar 2013 - 7:47

Njeriu e ka kriju parane dhe e fiton parane me pune, por ne fund paraja e prish njeriun!
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun? Empty Re: Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun?

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Mar 2013 - 7:03

Njeriu e ben lekun ska si te bej leku njeriun
 Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun? 30l12rc Pytje & Përgjigje  Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun? Empty Re: Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun?

Mesazh nga Arian 123 Wed 13 Mar 2013 - 9:39

Leku e ben njeriun,sa lek te keshe aq burre je.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun? Empty Re: Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:30

njeri lekun se leku e shkatrron njeriun

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun? Empty Re: Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi