Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare misteri do te donit te zbulonit?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare misteri do te donit te zbulonit?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare misteri do te donit te zbulonit??

+5
Arian 123
Malsori
Esba
WebMaster
Nella
9 posters

Shko poshtë

Cfare misteri do te donit te zbulonit?? Empty Cfare misteri do te donit te zbulonit??

Mesazh nga Nella Tue 12 Mar 2013 - 0:40

Te dashur miq,te gjithe pak a shume jemi te dhene mbas mistereve dhe do deshironim te na jepej mundesia te zbardhnim ndonje mister.ju cfare lloji apo ke mister te pa zbuluar do deshet te zgjidhnit? Mistere ka shume por une do ve ato qe interesojne shumicen e njerezve.diskutim te kendshem.
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare misteri do te donit te zbulonit?? Empty Re: Cfare misteri do te donit te zbulonit??

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Mar 2013 - 7:01

Mendjen e meshkujve se cfar ju bluan ne mendje eshte nje mister qe me gjith deshir do e kisha zbuluar :P
Cfare misteri do te donit te zbulonit?? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cfare misteri do te donit te zbulonit?? 30l12rc Pytje & Përgjigje Cfare misteri do te donit te zbulonit?? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare misteri do te donit te zbulonit?? Empty Re: Cfare misteri do te donit te zbulonit??

Mesazh nga Esba Wed 13 Mar 2013 - 11:24

Kam mendimin e njejt me klean
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare misteri do te donit te zbulonit?? Empty Re: Cfare misteri do te donit te zbulonit??

Mesazh nga Malsori Wed 13 Mar 2013 - 11:32

Doja te dija se qka mendojn gocat kur nuk kan gjume ne sy
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare misteri do te donit te zbulonit?? Empty Re: Cfare misteri do te donit te zbulonit??

Mesazh nga Arian 123 Sun 17 Mar 2013 - 0:09

Do te deshiroj te zbulohet dicka qe e zevenderos atomin.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare misteri do te donit te zbulonit?? Empty Re: Cfare misteri do te donit te zbulonit??

Mesazh nga Tonii Thu 4 Apr 2013 - 11:51

kush e beri vezen pula ?!
apo veza pulen
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare misteri do te donit te zbulonit?? Empty Re: Cfare misteri do te donit te zbulonit??

Mesazh nga dajti modh Thu 4 Apr 2013 - 12:04

pse i vijne tezet 13 here ne vit gocave , kurse muaj ka 12 hihihi
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare misteri do te donit te zbulonit?? Empty Re: Cfare misteri do te donit te zbulonit??

Mesazh nga seriozi Thu 4 Apr 2013 - 12:19

Asgje
Nese sbulon nje mister atehere prej atij zbulimi del nje tjeter mister!
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare misteri do te donit te zbulonit?? Empty Re: Cfare misteri do te donit te zbulonit??

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 4:53

asgje nuk jam natyr shum kurjoze

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare misteri do te donit te zbulonit?? Empty Re: Cfare misteri do te donit te zbulonit??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi