Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Karakteri Njerzor... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Karakteri Njerzor... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karakteri Njerzor...

2 posters

Shko poshtë

Karakteri Njerzor... Empty Karakteri Njerzor...

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Mar 2013 - 11:50

Degjojme shpesh te thuhet njeri me karakter pa karakter ,,, nuk behet fjale vetem drejt nje drejtimi specifik por ne pergjithesi... Doja te dija nje perkufizim te mirfillte :- Cdo te thote karakter njerzor ? Tiparet e tij dhe sa lloj karakteresh njihni ?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Karakteri Njerzor... Empty Re: Karakteri Njerzor...

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 5:00

Urtesia shkruajti:Degjojme shpesh te thuhet njeri me karakter pa karakter ,,, nuk behet fjale vetem drejt nje drejtimi specifik por ne pergjithesi... Doja te dija nje perkufizim te mirfillte :- Cdo te thote karakter njerzor ? Tiparet e tij dhe sa lloj karakteresh njihni ?
karakteri njerzor esht edhe i hedhur edhe i qet edhe i embel edhe kritik edhe i thjesht edhe i ngatrrushem karakteri njeriut esht edhe egoist edhe i dashur ky esht karakteri njeriut

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi