Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zbulohet laboratori i falsifikimit të denarëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zbulohet laboratori i falsifikimit të denarëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbulohet laboratori i falsifikimit të denarëve

Shko poshtë

Zbulohet laboratori i falsifikimit të denarëve Empty Zbulohet laboratori i falsifikimit të denarëve

Mesazh nga Alberti Sat 16 Mar 2013 - 6:58

Zbulohet laboratori i falsifikimit të denarëve

Në Shkup dhe Kumanovë u arrestua një grup falsifikatorësh të valutës vendore denarë. Siç bëhet e ditur, policia e Kumanovës dhe Shkupit zbuluan grupin që në Shkup kishte mini – laboratorin për falsifikimin e parave.
Falsifikuesit posedonin teknikën e posaçme si skaner, kompjuter me performanca të larta si dhe mjete tjera, përmes të cilave po përgatisnin sasi të mëdha të parave të falsifikuara, kryesisht nga 500 denarë me numër të njëjtë serik, transmeton INA.

Policia bëri të ditur se grupi kishte nisur shtypjen e parave nga fillimi i këtij viti.

Në gjykatën themelore në Kumanovë është ngritur kallëzim penal kundër katër personave të moshave prej 24 deri në 39 vjeç për falsifikim parash. Personat e ndaluar janë nga Shkupi, Kumanova dhe Kriva Pallanka. Grupi kishte nisur shpërndarjen e parave në rajonin e Kumanovës.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi