Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fshati i Harruar ne Kosove. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fshati i Harruar ne Kosove. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fshati i Harruar ne Kosove.

3 posters

Shko poshtë

Fshati i Harruar ne Kosove. Empty Fshati i Harruar ne Kosove.

Mesazh nga WebMaster Thu 21 Mar 2013 - 10:40

Fshati i Harruar ne Kosove. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Fshati i Harruar ne Kosove. 30l12rc Pytje & Përgjigje Fshati i Harruar ne Kosove. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshati i Harruar ne Kosove. Empty Re: Fshati i Harruar ne Kosove.

Mesazh nga Malsori Thu 21 Mar 2013 - 10:43

Nuk eshte i vetmi fshat i harruar ne Kosovë gati thuaj 70% e fshatrave jon te boshatisura e te harruara
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshati i Harruar ne Kosove. Empty Re: Fshati i Harruar ne Kosove.

Mesazh nga WebMaster Thu 21 Mar 2013 - 10:51

E di Malsori thjesht po shikoja vidiot edhe ky me ra ne sy sinqerisht ata qe munden te jen munden ti postojne ne kete teme
Fshati i Harruar ne Kosove. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Fshati i Harruar ne Kosove. 30l12rc Pytje & Përgjigje Fshati i Harruar ne Kosove. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshati i Harruar ne Kosove. Empty Re: Fshati i Harruar ne Kosove.

Mesazh nga Malsori Thu 21 Mar 2013 - 10:53

po e shiqova Videon Klea nuk mund te ju besoja syve se ka raste te tilla sot
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshati i Harruar ne Kosove. Empty Re: Fshati i Harruar ne Kosove.

Mesazh nga seriozi Sun 31 Mar 2013 - 3:02

hahaha na premtoj,
Qdo 4 vjet na premtojn por nuk po na realizojne ato premtime anje.
Ne shume vende te Kosoves e njejta situate eshte sikur ne kete fshtat, shume keq
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshati i Harruar ne Kosove. Empty Re: Fshati i Harruar ne Kosove.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi