Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Skandal, Baloteli dhe Beluskoni në lidhje intime me “pornografen” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Skandal, Baloteli dhe Beluskoni në lidhje intime me “pornografen” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skandal, Baloteli dhe Beluskoni në lidhje intime me “pornografen”

Shko poshtë

Skandal, Baloteli dhe Beluskoni në lidhje intime me “pornografen” Empty Skandal, Baloteli dhe Beluskoni në lidhje intime me “pornografen”

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Mar 2013 - 1:18

Prokuroria italiane vazhdon betejën me ish-kryeministrin Silvio Berluskoni rreth azkuzave për skandalet seksuale dhe festave të shfrenuara në rezidencat e 76-vjeçarit. Listës i është shtuar edhe futbollisit i Milanit, Mario Baloteli. Së fundmi super Mario është nën vazhdim, pasi mesazhet e siguruara nga mediat tregojnë një lidhje me aktoren e filmave pornografikë, Sara Tomassi.

Tomassi, e cila duket se ka shkëmbyer mesazhe personale me përmbajtje tepër intime me futbollistin dhe ish-kryeministrin, ishte një prej vajzave që merrte pjesë rregullisht në festat e Berlusconit në vitet 2008-2009.

Mesazhet në fjalë janë kapur nga Prokuroria e Napolit, gjatë një hetimi paralel për shfrytëzimin e prostitucionit nga persona me pushtet lokal. Ish-kryeministër i Italisë Silvio Berlusconi, dyshohet se ka shpërblyer pjesëmarrëset e këtyre mbrëmjeve me detyra të ndryshme në sipërmarrjet e tij apo politikë.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi