Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bën portretet e Messit dhe Ronaldos me top (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bën portretet e Messit dhe Ronaldos me top (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bën portretet e Messit dhe Ronaldos me top (Video)

2 posters

Shko poshtë

Bën portretet e Messit dhe Ronaldos me top (Video) Empty Bën portretet e Messit dhe Ronaldos me top (Video)

Mesazh nga Alberti Mon 25 Mar 2013 - 8:44

Artisti polak, Andrew Lenard, ka krijuar një vepër mjaft origjinale – ai ka vizatuar portretet e Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos me top futbolli.
Ai fillon duke e goditur topin me këmbë, pastaj e merr në dorë dhe krijon portretin.

“Merrem me lloje të ndryshme të artit, ndërsa ky projekt ka qenë vetëm eksperiment”.

“Kam bërë portrete për t’u argëtuar dhe se më pëlqen të provoj mundësi të reja. Ndërsa Messi dhe Ronaldo, si heronj dhe modelë modernë, ishin zgjedhje e logjikshme”, ka thënë Lenard.


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bën portretet e Messit dhe Ronaldos me top (Video) Empty Re: Bën portretet e Messit dhe Ronaldos me top (Video)

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:33

i dashka shum

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi