Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Elbasan, shfrytëzonin vajza 15-vjeçare për prostitucion People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Elbasan, shfrytëzonin vajza 15-vjeçare për prostitucion People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elbasan, shfrytëzonin vajza 15-vjeçare për prostitucion

2 posters

Shko poshtë

Elbasan, shfrytëzonin vajza 15-vjeçare për prostitucion Empty Elbasan, shfrytëzonin vajza 15-vjeçare për prostitucion

Mesazh nga Alberti Mon 25 Mar 2013 - 8:48

Elbasan, shfrytëzonin vajza 15-vjeçare për prostitucion

Policia e Elbasanit shkatërroi një grup kriminal që shfrytëzonte për prostitucion adoleshente të moshës 15-16 vjeçare.
Operacioni i koduar “Zogjtë e Natës”, i zhvilluar në Elbasan, ka zgjatur të paktën dhjetë orë dhe në pranga kanë përfunduar shtatë shtetas, të cilët dyshohet se rekrutonin vajza minorene dhe ua ofronin ato të moshuarave kundrejt shumave të mëdha.

Nëndrejtori i Drejtorisë së Policisë së Qarkut të Elbasanit, Dorjan Muça, bëri të ditur se pas një investigimi të gjatë u zbulua se të paktën dy vajza adoleshente, të moshës 15 dhe 16 vjeç, shfrytëzoheshin për prostitucion me pagesë deri në dy milionë lekë, nga një bandë e mirëorganizuar, shkruan BalkanWeb.

Sipas funksionarit të lartë të policisë së Elbasanit, vajzat adoleshente ishin rekrutuar në rrjetin kriminal të shfrytëzimit të prostitucionit me pagesë gjatë vitit të kaluar.

Sipas policisë, grupi ishte i mirëorganizuar, kishte shërbim taksi e hotele të posaçme ku zhvillonte aktivitetin. Mësohet se vajzat shfrytëzoheshin për prostitucion me një çmim të pabesueshëm ndaj klientëve, që gjithmonë ishin te moshuar nga bota e biznesit dhe emigrantë. Për të kaluar një natë me minorenet, ata ofronin deri në dy milionë lekë të vjetra.

Policia bëri të ditur se në pranga kanë rënë shtetasit: Miglen Toska - 22 vjeç, K. Rapollari - 16 vjeç, Fabjo Ullorja - 31 vjeç, Sokol Gula - 34 vjeç, Nikolla Kallajxhiu - 45 vjeç, Vasil Nosi - 58 vjeç dhe Artur Gula - 30 vjeç.

Nga kontrolli i banesave të personave të ndaluar u gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale, një armë zjarri automatike si dhe një sasi fishekësh automatiku.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Elbasan, shfrytëzonin vajza 15-vjeçare për prostitucion Empty Re: Elbasan, shfrytëzonin vajza 15-vjeçare për prostitucion

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 5:57

sa gjynah o zot e tmerrshme tlezosh per shfrytzimin e femijeve nqa vendi jetojm nqa jete qesht kjo bot kshhu cilat jan qellimet e ktyre?pse?pse?pse?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi