Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zhduken 2 peshkatarë, familjarët: Janë në mes të detit. Errësira ndërpret kërkimet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zhduken 2 peshkatarë, familjarët: Janë në mes të detit. Errësira ndërpret kërkimet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zhduken 2 peshkatarë, familjarët: Janë në mes të detit. Errësira ndërpret kërkimet

Shko poshtë

Zhduken 2 peshkatarë, familjarët: Janë në mes të detit. Errësira ndërpret kërkimet Empty Zhduken 2 peshkatarë, familjarët: Janë në mes të detit. Errësira ndërpret kërkimet

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Mar 2013 - 8:27

Dy peshkatarë 25-vjeçarë kanë ‘humbur gjurmët’ në det në afërsi të Zvërnecit në Vlorë. Gëzim Bashllari dhe Fatmir Ismaili kanë dalë për peshkim në orët e para të mëngjesit dhe ende nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tyre. Familjarët: Na thanë se po mbyteshin në telefon. Janë në det të hapur. Ndërpriten kërkimet për peshkatarët, shkak errësira. (ne foto 2 peshkataret e zhdukur)

Dy peshkatarë 25-vjeçarë kanë ‘humbur gjurmët’ në det në afërsi të Zvërnecit në Vlorë. Gëzim Bashllari dhe Fatmir Ismaili kanë dalë për peshkim në orët e para të mëngjesit dhe ende nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tyre. Burime nga policia kufitare njoftuan se përmes një telefonate pranë sallës Operative në Drejtorinë e Policisë Kufitare të qytetit bregdetar, është kërkuar ndihmë nga shtetasi Fatmir Ismaili, 25-vjec i cili kishte dalë për peshkim me një mjet të vogël lundrues, së bashku me një person tjetër ende i panjohur. (da.xha/BalkanWeb)

http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=42&id_ansalive=19076

Per me shume klikoni linkun
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi