Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dëmtohet monumenti i 100 vjetorit të pavarësisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dëmtohet monumenti i 100 vjetorit të pavarësisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dëmtohet monumenti i 100 vjetorit të pavarësisë

Shko poshtë

Dëmtohet monumenti i 100 vjetorit të pavarësisë Empty Dëmtohet monumenti i 100 vjetorit të pavarësisë

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Mar 2013 - 8:31

Hajdutët e skrapit nuk kanë kursyes as pllakat e monumentit të 100 vjetorit të pavarësisë dhe kanë shqyer disa prej tyre. Autorët që janë kapur nga policia janë dy adoleshentë të cilët mësohet se pasi i kanë hequr pllakat i kanë shitur ato për vetëm 2000 lekë të rinj, ndërkohë që vlera e tyre është 400 euro një copë. Ndjekim kronikën.(da.xha/BalkanWeb)

http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=42&id_ansalive=19054
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi