Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

+4
Tonii
Arian 123
WebMaster
Sweetheart
8 posters

Shko poshtë

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? Empty Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Apr 2013 - 0:55

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen, te lesh shkollen jashte shtetit ku e vazhdon per nje person qe vertet e dashuron ne Shqiperi?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? Empty Re: Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 4:24

Jo s'ia vlen per vete faktin sepse nese ai person te do nuk kerkon sakrifica, pastaj cdo gje mund te balancohet dhe pershtatet nese vullneti dhe deshira ekzistojn nga te dyja palet!
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? Empty Re: Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Apr 2013 - 5:24

Jo nuk ja vlen.Dashuria dhe e ardhmja jane dy gjera.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? Empty Re: Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Apr 2013 - 8:19

Nuk besoj se ja vlen per nje dashuri te sakrifikoj dashurit vin edhe ikin vallai po te bej sakrifice jo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? Empty Re: Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Apr 2013 - 9:04

Valla as une jo.Po te kisha vepruar une ashtu kush e di ku do isha.hahahahha.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? Empty Re: Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

Mesazh nga Tonii Thu 4 Apr 2013 - 11:38

Zoti thot: ata te cilet une i bashkoj nuk mund ti ndaj askush.
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? Empty Re: Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

Mesazh nga seriozi Thu 4 Apr 2013 - 11:49

Nuk ja vlen
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? Empty Re: Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

Mesazh nga dajti modh Thu 4 Apr 2013 - 12:07

varet sa pasuri ka ai person hihihi
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? Empty Re: Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

Mesazh nga LaDescarada Fri 5 Apr 2013 - 10:56

per mendimin tim nuk ja vlen, pse ai nuk sakrifikon por une?? :p
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? Empty Re: Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:35

ja vlen...edhe pse jam ende e vogel besoj tek dashurit e medha e ne nje te ardhme do sa krifikoja gjithshka per dike

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron? Empty Re: Si mendoni, ja vlen te sakrifikosh te ardhmen per nje person qe e dashuron?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi