Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Propozimet e dashurise femer-mashkull People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Propozimet e dashurise femer-mashkull People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Propozimet e dashurise femer-mashkull

3 posters

Shko poshtë

Propozimet e dashurise femer-mashkull Empty Propozimet e dashurise femer-mashkull

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Apr 2013 - 1:01

Nese do te nihnit nje femer cfare do te beni qe ta beni per vete?
Por nese do te njihni nje mashkull si do ta beni per vete?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Propozimet e dashurise femer-mashkull Empty Re: Propozimet e dashurise femer-mashkull

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 4:13

Vetem duke qene vetvetja, nese ai person do arrije te me doje ne nje te ardhme, nuk dua te zhgenjehet nga mua, por me kryesorja eshte qe t'me doje per ate qe jam!
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Propozimet e dashurise femer-mashkull Empty Re: Propozimet e dashurise femer-mashkull

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:13

pa bo asgjo e kam bo x vete jo po te hyj ne aksion e luj nga trut e kokes

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Propozimet e dashurise femer-mashkull Empty Re: Propozimet e dashurise femer-mashkull

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi