Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetëvaret një ish ushtar i UÇK-së People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetëvaret një ish ushtar i UÇK-së People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vetëvaret një ish ushtar i UÇK-së

2 posters

Shko poshtë

Vetëvaret një ish ushtar i UÇK-së Empty Vetëvaret një ish ushtar i UÇK-së

Mesazh nga Alberti Thu 4 Apr 2013 - 11:06

Vetëvaret një ish ushtar i UÇK-së

Një ish ushtar i UÇK-së është gjetur i vetëvarur në komunën e Dragashit, bëri të ditur policia. I ndjeri ishte i moshës 35-vjeçare.
Viktima ishte larguar një ditë më herët nga shtëpia, raporton RTK.

Ndërkaq gjatë ditës, po ashtu, është regjistruar edhe një viktimë e moshës 65 vjeçare, pasi kishte rënë zjarri në ndërtesë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetëvaret një ish ushtar i UÇK-së Empty Re: Vetëvaret një ish ushtar i UÇK-së

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 6:02

sa keq prz shum keq ngushllime

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi