Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bastet, vetëvaret biznesmeni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bastet, vetëvaret biznesmeni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bastet, vetëvaret biznesmeni

Shko poshtë

Bastet, vetëvaret biznesmeni Empty Bastet, vetëvaret biznesmeni

Mesazh nga Durrsaku Mon 12 Dec 2011 - 4:38

Bastet, vetëvaret biznesmeni

Kronike e Hënë, Dhjetor 12th, 2011

Bastet, vetëvaret biznesmeni Policia-durresPolicia: Dyshimi pas ngjarjes në fund të ndeshjes Real-Barcelona.

Pronari i një restoranti në zonën turistike të Durrësit i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Burime të Policisë bënë të ditur se janë njoftuar nga familjarët për vetëflijimin e shtetasit Arben Haxhia. 45-vjeçari kishte shfrytëzuar momentin kur ka qenë i vetëm në banesën e tij në lagjen Nr.1 të qytetit, duke i dhënë fund jetës. Në momentin që familjarët janë kthyer në banesë mbrëmjen e së shtunës, ata e kanë gjetur viktimën të vetëvarur me litar në ambientet e kuzhinës. Ata kanë gjetur afër tij edhe një letër lamtumire, por në të nuk citohej shkaku i këtij vendimi fatal. “Më falni për këtë që po bëj. Ju nuk keni lidhje me vendimin që kam marrë. Ju dua shumë”. Kjo mësohet të ketë qenë përmbajtja e letrës së lënë nga 45-vjeçari, baba i dy fëmijëve. Për të mësuar më shumë për jetën e viktimës, policia ka shoqëruar në ambientet e saj rreth 10 persona, familjarë, të afërm dhe miq të tij. Por ata kanë Bastet, vetëvaret biznesmeni Letra-e-viktimesmohuar të kenë pasur dijeni për një problem që mund ta ketë shtyrë Haxhinë drejt këtij vendimi fatal. Sipas tyre, Arbeni dhe familja e tij bënte një jetë të qetë. Ata u shprehën para grupit të hetimit se nuk kishin vënë re ndonjë shqetësim tek ai. Prej disa vitesh 45-vjeçari menaxhonte një restorant që e kishte marrë me qira në afërsi të Universitetit të Durrësit, përgjatë rrugës që të çon në Currila. Burime të Policisë bënë të ditur se nuk ka ndonjë të dhënë që ai të ketë pasur kërcënime apo probleme të tjera që kanë të bëjnë me ndonjë borxh të mbartur prej tij. Megjithatë, burime të Policisë bënë të ditur se pista kryesore në të cilën janë duke hetuar është humbja e ndonjë shume të madhe në ndonjë prej lotove të qytetit. Kjo pasi blutë kanë konstatuar sipas dëshmive të miqve të tij se ai luante disa herë në to. Duke qenë se mbrëmjen e ngjarjes ka qenë edhe një ndeshje mjaft e fortë ndërmjet dy skuadrave të Spanjës, dyshohet se viktima mund të ketë hedhur një shumë të madhe basti, të cilën më pas e ka humbur. Por kjo pistë nuk është ende zyrtare derisa të kryhen verifikimet e nevojshme. Sipas bluve, ata janë duke hetuar nëpër disa pika lotoje për të verifikuar dyshimin e tyre. Dyshohet se në momentet e vetëflijimit, babai i dy fëmijëve të ketë pësuar një tronditje të fortë psikologjike. Por të afërmit e tij mohojnë që të ketë shfaqur gjatë ditëve të mëparshme shenja depresive apo që ai të jetë kuruar ndonjëherë nga depresioni. Kjo deklaratë e familjarëve dhe të afërmve të 45-vjeçarit Haxhia, ka bërë që policia të hetojnë në pistën e mësipërme.

DURRES/ LEONIDHA MUSAJ



/www.panorama.com.al
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bastet, vetëvaret biznesmeni Empty Re: Bastet, vetëvaret biznesmeni

Mesazh nga Durrsaku Mon 12 Dec 2011 - 4:41

eshte e vertete qe ka vrare veten se la 5 milion leke te vjetra bast ne ndeshjen REAL-BARCELONA keshtu flitet ne durres te pakten gjynah
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi