Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nxirret nga lumi trupi i 19-vjeçares People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nxirret nga lumi trupi i 19-vjeçares People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nxirret nga lumi trupi i 19-vjeçares

Shko poshtë

Nxirret nga lumi trupi i 19-vjeçares Empty Nxirret nga lumi trupi i 19-vjeçares

Mesazh nga Alberti Thu 4 Apr 2013 - 11:08

Nxirret nga lumi trupi i 19-vjeçares

Trupi i pajetë i 19-vjeçares, Albina Hunçi, e cila u mbyt bashkë me bashkëshortin e saj, Ismet Karaj në ujërat e lumit Shkumbin, është arritur të nxirret nga uji mëngjesin e të enjtes.
Ndërkohë policia është në kërkim të trupit të bashkëshortit të saj, 30-vjeçarit Karaj, i cili drejtonte mjetin që përfundoi në Shkumbin mesditën e djeshme, por ka dyshime se në makinë mund të ketë qenë edhe një person i tretë që udhëtonte me çiftin e ri.

Të afërm dhe bashkëfshatarë të çiftit janë mbledhur në bregun e lumit në pritje të nxjerrjes së trupit të pajetë të 30-vjeçarit, çka bëhet e vështirë edhe për shkak të rrjedhës së rrëmbyer të ujit, transmeton TCH.

Ngjarja e rëndë u shënua paraditen e të mërkurës në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në urën e Murrashit ku automjeti me të cilin udhëtonin dy bashkëshortët ra nga ura duke përfunduar 200 në ujërat e lumit Shkumbin.

Për shkak të distancës së madhe nga bregu i lumit dhe kushteve atmosferike jo të mira, nuk u bë i mundur nxjerrja e mjetit nga ujërat, por u bë identifikimi i targës së mjetit e cila është AA 655 GB e cila rezultoi se i përkiste pikërisht 30 vjeçarit, Ismet Karaj nga fshati Dardhë e Librazhdit.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi