Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Elbasan, dhunon ish-bashkëshorten, shpallet në kërkim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Elbasan, dhunon ish-bashkëshorten, shpallet në kërkim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elbasan, dhunon ish-bashkëshorten, shpallet në kërkim

2 posters

Shko poshtë

Elbasan, dhunon ish-bashkëshorten, shpallet në kërkim Empty Elbasan, dhunon ish-bashkëshorten, shpallet në kërkim

Mesazh nga Alberti Thu 4 Apr 2013 - 11:09

Elbasan, dhunon ish-bashkëshorten, shpallet në kërkim

Sot në Elbasan, shtetasi Shpëtim Duka ka ushtruar dhunë mbi ish-bashkëshorten e tij Shpresa Duka.
Kjo e fundit është dërguar në spital, dhe po merr mjekimin e nevojshëm.

Mësohet se çifti ishte divorcuar që para dy vitesh dhe shkak kishte qenë pikërisht dhuna e bashkëshortit, transmeton BW.

Pas divorcit, sipas policisë, ish-burri e kishte dhunuar disa herë Shpresën. Që nga kjo kohë gruaja kishte edhe mbrojtje nga policia.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Elbasan, dhunon ish-bashkëshorten, shpallet në kërkim Empty Re: Elbasan, dhunon ish-bashkëshorten, shpallet në kërkim

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 6:02

qa dreqin jan kta meshkujt e till prz ta shpifin

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi