Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shijak, dhunon bashkëshorten, arrestohet nga policia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shijak, dhunon bashkëshorten, arrestohet nga policia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shijak, dhunon bashkëshorten, arrestohet nga policia

Shko poshtë

Shijak, dhunon bashkëshorten, arrestohet nga policia Empty Shijak, dhunon bashkëshorten, arrestohet nga policia

Mesazh nga WebMaster Mon 22 Jul 2013 - 7:29

DURRËS- Një grua 40-vjeçare është vënë nën mbrojtjen e policisë sot në orët e para të mëngjesit, pasi bashkëshorti i saj kishte ushtruar dhunë mbi të dhe tentonte ta vriste me armë zjarri. 

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Koxhas, 12 km larg Durrësit dhe forcat e komisariatit të policisë së Shijakut kanë mundur të arrestojnë bashkëshortin dhunues,bënë të ditur për burime zyrtare nga drejtoria e polcisë së qarkut. 

Sipas të njëjtave burime, Asllan Banushi, 43 vjeç, kishte ushtruar dhunë mbi bashkëshorten e tij dhe më pas ishte vënë në ndjekje të saj, duke kërcënuar se do ta vrasë. 

Gruaja 40-vjeçare, e cila ishte larguar fshehurazi, ka mundur të njoftojë forcat e policisë, të cilat e kanë marrë nën mbrojtje atë dhe dy fëmijët e saj, të pranishëm në shtëpi gjatë ngjarjes së rëndë të natës së kaluar. 

Në banesën e 43-vjeçarit Banushi është gjetur një pistoletë me katër fishekë, si dhe një armë gjahu me disa fishekë të tjerë. Armët janë sekuestruar nga forcat e policisë, ndërsa 43-vjeçari, i cili u arrestua pak orë pas ngjarjes do të përballet me veprat penale të dhunës në familje dhe armëmbajtje pa leje, thanë burimet. 

Dy ditë më parë forcat e policisë së Durrësit parandaluan një tjetër krim në familje, duke arrestuar një tjetër bashkëshort dhunues, i cili kishte tentuar t'i vërë flakën edhe banesës së përbashkët.
(m.a/BalkanWeb)
 
Shijak, dhunon bashkëshorten, arrestohet nga policia 49035_31
Shijak, dhunon bashkëshorten, arrestohet nga policia 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Shijak, dhunon bashkëshorten, arrestohet nga policia 30l12rc Pytje & Përgjigje Shijak, dhunon bashkëshorten, arrestohet nga policia 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi