Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Refuzohet nga materniteti, lind në dhomën e hotelit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Refuzohet nga materniteti, lind në dhomën e hotelit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Refuzohet nga materniteti, lind në dhomën e hotelit

Shko poshtë

Refuzohet nga materniteti, lind në dhomën e hotelit Empty Refuzohet nga materniteti, lind në dhomën e hotelit

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Apr 2013 - 0:58

Një nënë i dha jetë fëmijës së saj të parë në një dhomë hoteli në Londër, pasi materniteti ku shkoi për të lindur e ktheu pas, me argumentin se kontraktimet ishin të parakohshme dhe nuk ishte ende gati për të lindur.
Për fatin e mirë të 39-vjeçares Michelle Booth, pavarësisht ambientit të pazakontë ku realizoi lindjen e saj natyrale, i biri George Reggie Eades gëzon shëndet të plotë, ashtu si edhe vete nena.
Një banore e kryeqytetit londinez, Booth dhe bashkëshorti i saj 45-vjeçar, Richard, vendosën që të merrnin një dhomë hoteli pranë maternitetit për të qenë të përgatitur për çdo rast, pasi gruas i thanë që nuk ishte ende gati duke lindur.
Megjithatë, katër orë më vonë, kontraktimet e gruas u bënë tepër të fuqishme dhe e asistuar edhe nga stafi i hotelit, i vendosur në alarm nga bashkëshorti, 39-vjeçarja lindi në komoditetin e një shtrati hoteli, ndonëse do të kishte preferuar shumë më tepër të ishte nën kujdesin e mjekëve, në këtë shtatzani të saj të parë.
Një ngjarje e pazakontë, ajo e 39-vjeçares ka nxitur një hetim mbi spitalin dhe përgjegjësit e një pakujdesie të tillë, që mund t’i kishte kushtuar shumë shtrenjtë një gruaje tjetër me një shtatzani problematike.
Refuzohet nga materniteti, lind në dhomën e hotelit 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Refuzohet nga materniteti, lind në dhomën e hotelit 30l12rc Pytje & Përgjigje Refuzohet nga materniteti, lind në dhomën e hotelit 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi