Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marrëdhenie seksuale me dy të mitura, katër persona në pranga People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marrëdhenie seksuale me dy të mitura, katër persona në pranga People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marrëdhenie seksuale me dy të mitura, katër persona në pranga

Shko poshtë

Marrëdhenie seksuale me dy të mitura, katër persona në pranga Empty Marrëdhenie seksuale me dy të mitura, katër persona në pranga

Mesazh nga An0nim Tue 6 Aug 2013 - 23:04

Marrëdhenie seksuale me dy të mitura, katër persona në pranga PrangaDy raste marrëdhëniesh seksuale me të mitur janë shënuar në Elbasan kohëve të fundit. Kanë qenë dy denoncime që kanë vënë në lëvizje policinë ku edhe është hedhur dritë. Viktima e parë është një 13 vjeçare, dnërsa personi që pretendohet se e ka dhunuar minorenen është vetëm 22 vjeç, ndërsa rasti i dytë ka të bëjë me një 17 vjeçare e cila, pas më shumë se një viti ka treguar në familjen e saj se e ngacmonin dy persona. Vëllai i 17 vjeçares ka takuar njërin prej djemve dhe e ka marrë peng duke e futur në makinën e tij. Policia ka ndërhyrë dhe gjatë hetimit të ngjarjes është zbuluar edhe e vërteta. Në pranga janë mbajtur të tre djemtë ndërsa sipas të dhënave, materialet kanë kaluar për hetim në prokurori. Kështu, nga ana e shërbimeve të Komisariatit Policisë Elbasan, rreth orëve të para të mëngjesit të djeshëm u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Bajram Qosja, 22 vjeç, banues në fshatin Shalës, Elbasan. Ky shtetas në mënyrë të vazhdueshme ka kryer marrëdhënie seksuale me të miturën D.D, 13 vjeçe, banuese në fshatin Thanasaj, Komuna Dushk-Lushnje. Gjithashtu, po dje, rreth orëve të para të mëngjesit, nga ana e shërbimeve të Komisariatit të Librazhdit, u bë i mundur ndalimi i shtetasve të mëposhtëm: - Elton Alla, 29 vjeç, Kodhel Hoxha, 30 vjeç që të dy banues në fshatin Rashtan-Prrenjas. Ndalimi i tyre u krye pasi, shtetasi Elton Alla dhe Kodhel Hoxha, në muajit Maj-Prill të vitit 2012, kanë kryer marrëdhënie seksuale me shtetasen E.K, 16 vjeçe banuese në fshatin Rashtan të Prrenjasit. Po kështu po nga të njëjtat shërbime është bërë dhe arrestimi i shtetasit Ylli Kllogjeri, 34 vjeç, pasi ka lidhur dhe më pas e ka futur në automjetin e tij, shtetasin Kodhel Hoxha, pasi i është ankuar e motra e tij, 16-vjeçarja E.K, se dy shtetasit e mësipërm kishin kryer marrëdhënie seksuale me të. Po punohet per dokumentimin e plotë të këtyre veprave penale, si dhe dërgimin përpara përgjegjësisë, të tjerë autorëve të cilët kanë kryer vepra penale të ndryshme. Materialet njeherazi iu kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprat penale “Marrëdhënie seksuale me të mitur, kalim i paligjshme i kufirit, heqja e paligjshme e lirise”.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi