Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuria Sot Eshte Bere si Dipllomat Fallco...paguan qe ta Kesh...! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuria Sot Eshte Bere si Dipllomat Fallco...paguan qe ta Kesh...! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashuria Sot Eshte Bere si Dipllomat Fallco...paguan qe ta Kesh...!

2 posters

Shko poshtë

Dashuria Sot Eshte Bere si Dipllomat Fallco...paguan qe ta Kesh...! Empty Dashuria Sot Eshte Bere si Dipllomat Fallco...paguan qe ta Kesh...!

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Apr 2013 - 10:54

Dashuria Sot Eshte Bere si Dipllomat Fallco...paguan qe ta Kesh...!Apoooooooooooooo eshte ndryshe. Ju si mendoni per kete thenje.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria Sot Eshte Bere si Dipllomat Fallco...paguan qe ta Kesh...! Empty Re: Dashuria Sot Eshte Bere si Dipllomat Fallco...paguan qe ta Kesh...!

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:30

e vertet esht thenia...po jo tgjith e duan dashurin per lek ka ende nga ato meshkuj apo femra qe besojn tek dashurit me shikim te par apo te sinqerta....

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi