Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kokosi i mirë për humbjen e peshës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kokosi i mirë për humbjen e peshës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kokosi i mirë për humbjen e peshës

2 posters

Shko poshtë

Kokosi i mirë për humbjen e peshës Empty Kokosi i mirë për humbjen e peshës

Mesazh nga T_o_n_i Tue 16 Apr 2013 - 5:26

Kokosi përmban substanca të cilat mund të ndihmojnë personat e mbipeshë të heqin dorë nga kilogramët e tepërta.

Kërkimet braziliane kanë gjetur se femrat obeze të cilat kanë mbajtur dietë, kanë ndjekur një regjim stërvitor dhe kanë konsumuar një sasi prej 30 mililitër në ditë vaj kokosi, kanë larguar më shumë centimetra nga beli i tyre se sa femrat të cilat kanë mbajtur dietë dhe janë stërvitur, e që kanë përdorur vaj soje.

Por, studiuesit këshillojnë konsumuesit të përdorin vetëm vajin e prodhuar nga kokosi i freskët dhe jo të konsumojnë vajin e përpunuar.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kokosi i mirë për humbjen e peshës Empty Re: Kokosi i mirë për humbjen e peshës

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 19:16

interesante

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi