Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një i vdekur në aksident komunikacioni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një i vdekur në aksident komunikacioni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një i vdekur në aksident komunikacioni

Shko poshtë

Një i vdekur në aksident komunikacioni Empty Një i vdekur në aksident komunikacioni

Mesazh nga Alberti Wed 17 Apr 2013 - 11:41

Një i vdekur në aksident komunikacioni

Një person ka vdekur dhe një është lënduar rëndë në një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 20:15 në magjistralen Prishtinë- Podujevë, në fshatin Bërnicë.
Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti ka thënë për Telegrafin se një fëmijë ka marrë lëndime të rënda.
Sipas zëdhënës Ahemti, aksidenti ka ardhur si pasojë e përplasjes së autobusit me një makinë të tipit Audi.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi