Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Për shkak të mosmarrëveshjes, sulmojnë një person People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Për shkak të mosmarrëveshjes, sulmojnë një person People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Për shkak të mosmarrëveshjes, sulmojnë një person

Shko poshtë

Për shkak të mosmarrëveshjes, sulmojnë një person Empty Për shkak të mosmarrëveshjes, sulmojnë një person

Mesazh nga Alberti Wed 17 Apr 2013 - 11:42

Për shkak të mosmarrëveshjes, sulmojnë një person

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje në Prishtinë, tre të dyshuar kanë sulmuar fizikisht një person, duke i shkaktuar lëndime trupore.
Sipas raportit policor ngjarja ka ndodhur të martën, ndërsa viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë.

“Njësiti policor gjatë kontrollit tek njeri i dyshuar ka gjetur dhe konfiskuar një armë M 57 e cal 7.62 mm si dhe një karikator me pesë fishekë të cal 7.62 mm. Me urdhër te Prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi