Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksident trafiku me fatalitet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksident trafiku me fatalitet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksident trafiku me fatalitet

2 posters

Shko poshtë

Aksident trafiku me fatalitet Empty Aksident trafiku me fatalitet

Mesazh nga Alberti Fri 26 Apr 2013 - 9:48

Aksident trafiku me fatalitet

Sot, në orët e paradites, në magjistralen Shtime-Lipjan, në afërsi të fshatit Davidovc, ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku, me ç’rast një person ka vdekur dhe pesë të tjerë kanë marrë lëndime trupore.
Në këtë aksident, në të cilin ishin përfshirë tri vetura, lëndime vdekjeprurëse ka marrë Sh. A. - 39 vjeçar, i cili ka ndërruar jetë në shërbimin e urgjencës në Shtime. Pesë të lënduarit e tjerë, pas marrjes së ndihmës së parë në Shtime, janë dërguar në QKUK në Prishtinë për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor.

Sipas raporteve të para të Njësitit rajonal të trafikut, ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:20, kur njësia 1 (vetura “Opel Omega”) të cilën dyshohet se e drejtonte V. M. 25 vjeçar, ishte duke lëvizur nga Shtimja në drejtim të Lipjanit, me të arritur në lokacionin e lartshënuar, hyn për të tejkaluar një traktor, ndërsa nga drejtimi i kundërt vjen njësia 2.

Me këtë rast vjen deri te ndeshja direkte në mes të këtyre dy njësive, ndërsa goditet edhe një tjetër veturë, e cila ishte e parkuar në atë vend.

Me urdhër të prokurorit të shtetit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet për obduksion, ndërsa ndaj ngasësit të njësisë 1 (V. M.) shqiptohet masa e ndalimit policor prej 48 orësh.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aksident trafiku me fatalitet Empty Re: Aksident trafiku me fatalitet

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 5:59

sa gjynah kta aksidente

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi