Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ideja e virgjërisë i ndihmon apo i dëmton njerëzit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ideja e virgjërisë i ndihmon apo i dëmton njerëzit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ideja e virgjërisë i ndihmon apo i dëmton njerëzit?

3 posters

Shko poshtë

Ideja e virgjërisë i ndihmon apo i dëmton njerëzit? Empty Ideja e virgjërisë i ndihmon apo i dëmton njerëzit?

Mesazh nga WebMaster Mon 29 Apr 2013 - 2:36

Mendoj se kjo varet shumë, nga kuptimi që njerëz të ndryshëm kanë për atë që quhet “virgjëri”. Në qoftë se dikush mendon se “virgjëria” është vetëm një emër, që nënkupton gjendjen seksuale në të cilën personi nuk ka pasur asnjëherë dhe me asnjë person aktivitet seksual, unë them se kjo është krejt neutrale dhe nuk ka arsye ta vlerësojmë pozitive ose negative.

Në këtë rast, fjala “virgjëri”, është një mënyrë e vlefshme për të përshkruar historinë seksuale të dikujt, qoftë grua ose burrë.

Kur me fjalën “virgjëri” nënkuptojmë një “kualitet” të veçantë, që gratë duhet ta kenë patjetër kur martohen, dhe po qe se nuk e kanë atë natën e parë të martesës, ne i vrasim, i përbuzim, i abandonojmë, nuk i vlerësojmë dhe nuk martohemi me to;

Apo eshte e demshme.kjo.


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ideja e virgjërisë i ndihmon apo i dëmton njerëzit? Empty Re: Ideja e virgjërisë i ndihmon apo i dëmton njerëzit?

Mesazh nga Robi dashuris Mon 29 Apr 2013 - 11:57

per mua ska rendesi virgjeria, por karakteri.
per mua ska rendesi virgjeria por morali.

vergjeria ska lidhje me moralin, por theshte pjes e vogel e saj.
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ideja e virgjërisë i ndihmon apo i dëmton njerëzit? Empty Re: Ideja e virgjërisë i ndihmon apo i dëmton njerëzit?

Mesazh nga seriozi Tue 7 May 2013 - 23:42

[Only mods are allowed to see this link]Pajtohna me "robi i dashurise".
Por mos te harrojme se ka vajza qe jane te virgjera por kane bere gjerate tjera qe nuk munden mu verejt! [smile_1]!
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ideja e virgjërisë i ndihmon apo i dëmton njerëzit? Empty Re: Ideja e virgjërisë i ndihmon apo i dëmton njerëzit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi