Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dikur...... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dikur...... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dikur......

Shko poshtë

Dikur...... Empty Dikur......

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 18:21

Dikur Ishin Dy trinj shum te dashuruar
ishin aq shum saqe as 2 sek larg nja njeri0tjetri nuk rrinin tlarguar
e donin shum njeri-tjetrin por djali mashtroi
vajzen ai e tradhtoi
qe prej asaj dite syt e vajzes nxjerrin vetem lot
e te jetoj pa djalin ajo spo mundet dot
dikur ishte nje dashuri plot embelsi
ndersa sot veq vuajtje e trishtim
vajza e gjor vuan e maallkon jetwen e saj te trisht
sidomos djalin qe e la me zemer tbrisht

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur...... Empty Re: Dikur......

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 18:23

eci neper rruget e qytetit duke menduar p[er ty
edhe shiu me shoqeroon sme len tvetme me lot nsy
edhe sonte do rrij pa pranin tende
edhe sonte vetem do shkruaj ne leter
do shkruaj pa then asnjue fjal
do rri e vetmuar si qdo nat tjeter.....
por kurr sdo e kuptosh sesa te dua un pasi sdo te ta tregoj dashurin
me mir tvuaj nheshtje sesa tme falesh serish trashetin

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur...... Empty Re: Dikur......

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 21:07

... Edhe sdo tja dish per mua ti... Serish kalofsh bukur nje dit pa lodhje nje dit siq e do zemra jote o mrekullia ksaj bote

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur...... Empty Re: Dikur......

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 21:07

.. A e di vall pse e du kohen me shi..? E dua se po tnjejten koh dikur u njohem un e ti

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur...... Empty Re: Dikur......

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 21:08

e shoh shiun qe pikon
ajo diten qe u njoha mety me kujton
me kujton diten qe me puthe ti
me kujton diten qe ishim ndashuri
ndersa sot rri e trishtuar
e me lot nsy ditet qe kalum bashk duke i kujtuar

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur...... Empty Re: Dikur......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi