Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt qe duhet te kemi kujdes. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt qe duhet te kemi kujdes. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt qe duhet te kemi kujdes.

3 posters

Shko poshtë

Meshkujt qe duhet te kemi kujdes. Empty Meshkujt qe duhet te kemi kujdes.

Mesazh nga WebMaster Thu 6 Jun 2013 - 23:46

Meshkujt qe duhet te evitojme ne femrat :

1-Koronacin
2-Djalin e mamit
3-Aventurierin
4-Posesivin
5-Indiferentin
6-I papergjegjshem
7-Nevrikun

Neqoftese keni ndo nje mendim shtojeni ne liste .
Meshkujt qe duhet te kemi kujdes. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Meshkujt qe duhet te kemi kujdes. 30l12rc Pytje & Përgjigje Meshkujt qe duhet te kemi kujdes. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt qe duhet te kemi kujdes. Empty Re: Meshkujt qe duhet te kemi kujdes.

Mesazh nga An0nim Fri 7 Jun 2013 - 2:02

Nuk ka njerez pefekte c'do kush i ka veset e veta por e mira do te ishte qe ne lidhje me shokun/shoqen te kete nje gjuhe te perbashket dhe nje dashuri te madhe...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt qe duhet te kemi kujdes. Empty Re: Meshkujt qe duhet te kemi kujdes.

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Jun 2013 - 22:42

Aventurierin

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt qe duhet te kemi kujdes. Empty Re: Meshkujt qe duhet te kemi kujdes.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi