Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Vajza gjermane me 40 cm bel People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Vajza gjermane me 40 cm bel

Shko poshtë

 Vajza gjermane me 40 cm bel Empty Vajza gjermane me 40 cm bel

Mesazh nga An0nim prej Tue 11 Jun 2013 - 4:49

 Vajza gjermane me 40 cm bel Beli-michele
Për shumë femra, një bel i hollë është rezultat i dietës dhe stërvitjes, por jo për Michele Kobke.

24-vjeçarja gjermane ka ngushtuar belin e saj nga 60 cm në 40 cm vetëm duke veshur çdo ditë një korse për tre vite radhazi.
 Vajza gjermane me 40 cm bel Beli-michele1%281%29
Por, edhe pse tashmë ka një bel më të hollë se modelet e pasarelave, Michele kërkon të ngushtohet edhe 2 cm të tjera për të barazuar rekordin e amerikanes Cathie Jung.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajza gjermane me 40 cm bel Empty Re: Vajza gjermane me 40 cm bel

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 11 Jun 2013 - 10:17

Sa e mundojne veten mileti.....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajza gjermane me 40 cm bel Empty Re: Vajza gjermane me 40 cm bel

Mesazh nga Daku prej Tue 11 Jun 2013 - 21:32

E shpifur pjesa e trupit ne fytyre eshte embel por trupi ne ate lloj forme sme pelqen.
Me Pelqejne shuem notaret dhe volejbollistet qe kane nje trup te tonifikuar pa egzagjerime te ketij lloji.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajza gjermane me 40 cm bel Empty Re: Vajza gjermane me 40 cm bel

Mesazh nga WebMaster prej Wed 12 Jun 2013 - 0:26

Kesaj ske cfar ti prekesh me dote amon haha
 Vajza gjermane me 40 cm bel 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   Vajza gjermane me 40 cm bel 30l12rc Pytje & Përgjigje  Vajza gjermane me 40 cm bel 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajza gjermane me 40 cm bel Empty Re: Vajza gjermane me 40 cm bel

Mesazh nga Ariel prej Mon 1 Jul 2013 - 8:15

E zeza, zorret kacurel...
Me verte e shpifur kaq e holle...

Jam me Dakun [smile_1]


 Vajza gjermane me 40 cm bel 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajza gjermane me 40 cm bel Empty Re: Vajza gjermane me 40 cm bel

Mesazh nga Anakonda prej Thu 16 Oct 2014 - 19:51

halle halle kjo dynja
halli hallit nuk i ngja
hall me qen e dobet e hall me qen e shendosh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajza gjermane me 40 cm bel Empty Re: Vajza gjermane me 40 cm bel

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi