Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë...

4 posters

Shko poshtë

Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë... Empty Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë...

Mesazh nga An0nim Thu 20 Jun 2013 - 6:57

[You must be registered and logged in to see this image.]
Thuhet se është mit, por në fakt është mëse e vërtetë, sa më shumë të bëni “të vështirën”, aq më tepër do t’ju adhurojë kandidati për të fituar... zemrën tuaj. Sipas një kërkimi të universitetit të Sidneit perëndimor dhe të Singaporit në Australi, sa më shumë “t’i rezistosh” dashurisë së ardhshme, aq më shumë mundësi ke për të të dëshiruar më shumë. Dhe kjo ndikon që marrëdhënia juaj e ardhshme të ketë edhe kohëzgjatje dhe mos jetë thjesht një peripeci e momentit. Gjatë punës kërkimore u regjistruan 59 karaktere të ndryshëm njerëzish dhe gjatë marrëdhënieve të tyre me partnerët e ardhshëm, nuk mungonte as indiferenca, refuzimi nëpërmjet mesazheve apo edhe “dushi skocez”. Bëhej fjalë për 1.500 njerëz të 59 tipave të ndryshëm të cilëve iu kërkua të luanin një rol të vështirë lidhur në fushën erotike, për të studiuar sesi do reagonte çdo njeri. Dhe rezultati doli ai që përmendëm më sipër, pra sa më “i vështirë”, aq më i dëshiruar. Ndaj, nëse ndjeni që duhet të shfaqni ndjenjat tuaja që në takimet e para, ju sugjerojmë të prisni edhe pak, me qëllim që të rritet pasioni i tjetrit ndaj jush. Nuk e themi vetëm ne, e thotë edhe shkenca... /alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë... Empty Re: Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë...

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Jun 2013 - 17:54

tem interesante po mesa kam degjuar meshkujt i urrejn ose mundohen ti largojn ato femra qe mundohen me bo tveshtiren

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë... Empty Re: Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë...

Mesazh nga LaDescarada Mon 24 Jun 2013 - 9:56

eu po najnjo nuk bohet e veshtir por eshte e veshtir...

ka edhe qe meshkujt mendojn se femnat bohen te veshtira...amo ne fakt ato nuk dojn te ken asgje me ataa
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë... Empty Re: Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë...

Mesazh nga Kejla_mezemer Wed 10 Jul 2013 - 1:20

me te vertete!!!
edhe ne Shqiperi kshu eshte?! ..........e po  Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë... 219302107, ketu meshkujt po nuk pranove me te paren te lene shendene , shkojne tek tjetra
preferojne te mos lodhen ........ju ka ndodhur besoj ne biseda ( sepse mua po ) jo me larg se sot ne dreke gjate bisedes ne tavoline me thote nje koleg "une slodhem shume me femrat, do ? mire ,sdo? shendet. kaloj tek tjetra , ka femra mjaft , jo po ta mbaj me kafe une ate me muaj ( gje qe nuk ia ka kerkuar kush , kafen robi e paguan vete , nejse teme tjeter kjo ) dhe pastaj te me thote u njohem , sme pelqen dhe kaq.
Ka ik koha e letrave , luleve dhe ballkoneve ( tregu i luleve eshte perfundimisht ne krize  vetem nese do ndryshoje tradita dhe do nisin te dergojne lule femrat :P  ) .
Ndoshta gabohem ( uroj te jete keshtu ) por gjithmone e me pak po shohim meshkuj qe kerkojne te bejne per vete femra .
Kejla_mezemer
Kejla_mezemer
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : andej nga veriu
Postime Postime : 587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/02/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : yyyyyy sa shume

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë... Empty Re: Bëni “të vështirën” që t’ju dëshirojë më shumë...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi