Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Majlinda Bregu e “tërbuar” me humbjen, urdhër PD-istave, “askush të mos deklarojë asgjë”, Fevziu e i People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Majlinda Bregu e “tërbuar” me humbjen, urdhër PD-istave, “askush të mos deklarojë asgjë”, Fevziu e i People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majlinda Bregu e “tërbuar” me humbjen, urdhër PD-istave, “askush të mos deklarojë asgjë”, Fevziu e i

Shko poshtë

Majlinda Bregu e “tërbuar” me humbjen, urdhër PD-istave, “askush të mos deklarojë asgjë”, Fevziu e i Empty Majlinda Bregu e “tërbuar” me humbjen, urdhër PD-istave, “askush të mos deklarojë asgjë”, Fevziu e i

Mesazh nga An0nim Tue 25 Jun 2013 - 2:29

Majlinda Bregu e “tërbuar” me humbjen, urdhër PD-istave, “askush të mos deklarojë asgjë”, Fevziu e i Thumb_250x150Nuk kanë së sosur bëmat e figurave më të shquara të Partisë Demokratike të cilët veçse kurrsesi nuk mund të ndjehen “volitshëm” me rezultatin shkatërrimtar në dëm të tyre!

Por, ajo që të bie në sy është heshtja e madhe dhe “zhdukja” e menjëhershme e figurave më të shquara të PD-së, si Berisha, Basha, Topalli, e aq më shumë Majlinda Bregu, e cila deri në daljen e saj të fundit në media ishte e “sigurt” 
për fitoren, madje e njoftonte atë me të madhe.
Siç dhe dimë rezultati e hidhëroi shumë, aq shumë saqë ajo dha urdhër që asnjë figurë e PD-së, pa përjashtim të mos bëjë asnjë deklaratë në media lidhur me rezultatet dhe jo vetëm.

Këtë e konfirmoi më së miri “opinion-isti”, Bledi Fevziu në emisionin e tij të mbrëmshëm, i cili madje nuk mundi të përmbaj zhgënjimin dhe hidhërimin tij duke ironizuar disa herë Bregun, duke komentuar live: “E ka dhënë urdhrin Majlinda Bregu që askush nga PD-ja të mos prononcohet në media. Apo jo Majlinda?, po nga u zhduk ajo?!”, pyeste gjithë ironi Fevziu./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi