Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lind djali me bisht në Kinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lind djali me bisht në Kinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lind djali me bisht në Kinë

2 posters

Shko poshtë

Lind djali me bisht në Kinë Empty Lind djali me bisht në Kinë

Mesazh nga An0nim Tue 25 Jun 2013 - 2:30

Lind djali me bisht në Kinë 1Një djalë 7-muajsh kinez ka lindur me një bisht rreth 7 centimetra dhe nëna e tij i lutet doktorëve të ndihmojnë vogëlushin për të rregulluarkëtë çrregullim që njihet si “spina bifida”.

“I kemi kërkuar kirurgëve që ta heqin këtë bisht, por na kanë thënë që nuk është kaq e lehtë”, shprehet nëna e djalit.

Doktori Huang Chuanping shpjegoi: “Nëse e presim, bishti do të rritet sërish. Duhet rregulluar shtylla kurrizore në mënyrë që të ndërpresim rritjen e bishtit.”joxhe.com
Lind djali me bisht në Kinë 26-229x300
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lind djali me bisht në Kinë Empty Re: Lind djali me bisht në Kinë

Mesazh nga Anakonda Sat 13 Jul 2013 - 6:08

sa gjynah shum gjynah keshtu i bie qemos tjet si moshataret e vett po tjet i denuar nga perendia

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi