Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Laç, përplasje e armatosur, tre të vdekur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Laç, përplasje e armatosur, tre të vdekur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laç, përplasje e armatosur, tre të vdekur

2 posters

Shko poshtë

 Laç, përplasje e armatosur, tre të vdekur Empty Laç, përplasje e armatosur, tre të vdekur

Mesazh nga An0nim Tue 25 Jun 2013 - 2:32

Dy ditë pas vrasjes së bujshme në Laç, në tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar në këtë pjesë të Shqipërisë. 
 Laç, përplasje e armatosur, tre të vdekur VRASJE%20TEK%20PJETER%20BUDI%2022_tn_1
Perplasje e armatosur eshte regjistruar ne qender te qytetit me pasoje vdekjen e tre personave. Vrasja ka ndodhur në qendër të qytetit, ne lokalin ne pronesi te familjes Syziu.

Të dielën Gjon Gjoni, përkrahës i LSI-së mbeti i vrarë pas një përplasjeje të armatosur, ndërsa kandidati i PD-së Mëhill Fufi dhe një i afërm i tij mbetën të plagosur.

Kjo ngjarje u komentua gjatë edhe në mediat botërore, por më vonë nga vëzhguesit ndërkombëtarë u konsiderua si një ngjarje e izoluar, pasi procesi zgjedhor u konsiderua si normal dhe pa incidente të rënda.

/Tch
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Laç, përplasje e armatosur, tre të vdekur Empty Re: Laç, përplasje e armatosur, tre të vdekur

Mesazh nga Intriganti Tue 25 Jun 2013 - 9:15

po te shperndash leke per votat e lsi edhe po te hiqesh si k/derr normal qe do hash plumin se njerzit si kan duart per buke! :( mjer kombi qe erdhi ky shuli i gjat mjer bisneset :(
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi