Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkoder, konflikt i armatosur, vritet i riu People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkoder, konflikt i armatosur, vritet i riu People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkoder, konflikt i armatosur, vritet i riu

Shko poshtë

Shkoder, konflikt i armatosur, vritet i riu Empty Shkoder, konflikt i armatosur, vritet i riu

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Mar 2010 - 1:37

Shkoder, konflikt i armatosur, vritet i riu Policia-korceNje 19 vjecar, Eduard Thana eshte qelluar per vdekje pasdite ne nje nga rruget krysore te qytetit te Shkodres.

Ngjarja ne fjale ka ndodhur rreth ores 18.30 prane universitetit “Luigj Gurakuci”, ne vendin e quajtur “Dogajt e Reja”, ne aksin kryesor te kesaj rruge.

Sipas deshmitareve okulare ne vendin e ngjarjes, viktima eshte pare duke debatuar me nje person tjeter dhe me pas eshte qelluar disa here me arme zjarri pistolete.

Autori ngjarjes ka mundur te largohet. Nderkohe, policia ne vendin e ngjarjes ka gjetur 5 gezhoja pistolete te cilat jane sekuestruar ne cilesine e proves materiale.

Nderkohe, burime nga policia bejne te ditur se ende nuk dihet motivi dhe autori ngjarjes, kjo dhe per faktin se viktima nuk ka qene person me precedente.

Policia e Shkodres ka shoqeruar ne komisariat disa persona qe mendohet se kane djeni per ngjarjen.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi