Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Media kosovare: Berisha sot pranon humbjen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Media kosovare: Berisha sot pranon humbjen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Media kosovare: Berisha sot pranon humbjen

Shko poshtë

Media kosovare: Berisha sot pranon humbjen Empty Media kosovare: Berisha sot pranon humbjen

Mesazh nga WebMaster Tue 25 Jun 2013 - 7:30

Media kosovare: Berisha sot pranon humbjen BERISHA-BIZNESET-22_5Gazeta Express në Kosovë shkruan se kryetari i Partisë Demokratike dhe kryeministri Sali Berisha pritet të dalë shumë shpejt në një konferencë për shtyp për të pranuar humbjen. 


Gazeta kosovare citon një anëtar të kryesisë së PD-së në kushte anonimiteti. “Berisha sot pranon rezultatin e 23 qershorit, pra humbjen tonë”, citon burimin e informacionit gazeta Express. 

Burime nga brenda PD-së thonë gjithashtu për Express se kryeministri Berisha nuk ka dalë të pranojë rezultatin deri më tani nga frika se mos komisonerët e PD-së braktisin qendrat e numërimit, çka do të rriste fitoren e PS-së.

/ Top Channel
Media kosovare: Berisha sot pranon humbjen 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Media kosovare: Berisha sot pranon humbjen 30l12rc Pytje & Përgjigje Media kosovare: Berisha sot pranon humbjen 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi