Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Kam fjetur me 370 burra, zëvendësova vetminë me seksin" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Kam fjetur me 370 burra, zëvendësova vetminë me seksin" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Kam fjetur me 370 burra, zëvendësova vetminë me seksin"

Shko poshtë

“Kam fjetur me 370 burra, zëvendësova vetminë me seksin" Empty “Kam fjetur me 370 burra, zëvendësova vetminë me seksin"

Mesazh nga An0nim Wed 26 Jun 2013 - 22:31

[You must be registered and logged in to see this image.]
Seyi Kolade për 13 vjet ka kryer marrëdhënie seksuale çdo ditë të jetës, me shumë të panjohur. Është prej një varësie që ka shkaktuar dështime personale dhe profesionale. Seyi, sot avokate 35-vjeçare, ka filluar ta bëjë këtë 'punë' në moshën 17-vjeçare. 


"Varësia nga seksi shumë shpesh, lidhet vetëm me burrat. Nuk ka gjë më të gabuar, ka shkatërruar jetën time për më shumë se 13 vjet. Ishte një cikël nga i cili nuk dilja dot", tha avokatja për 'The Sun'. 

Adoleshenca e Seyi nuk ishte aspak e lehtë, në moshën 13-vjeçare humbi virgjërinë dhe gjatë raportit të parë mbeti dhe shtatzanë. Sherbimet sociale e ndihmuan gjatë viteve të para duke ndjekur rritjen e vogëlushes, Sarah. 

"Ndihesha tmerrësisht vetëm, për të gjithë përreth meje, gjendja ime si mama ishte një fyerje. Doja vetëm ngrohtësi. Kështu atëherë vendosa të zëvëndësoj vetminë me seksin, ishte një ndër gjërat më të këqija që mund të bëja .. Seks dhe 4-5 herë në ditë." 

Ajo ishte e lidhur me një djalë, por meqë nuk ndihej e kënaqur nga ai filloi ta tradhëtonte. 

"Tradhëtova për muaj të tërë dhe mbeta sërish shtatzanë. Abortova pa i thënë gjë të dashurit, nuk e dija se i kujt ishte dhe në atë pikë u ndamë. Vitet mes moshës 22 dhe 30 të jetës sime ishin ferr i vërtetë. Kam kryer marrëdhënie me të panjohur, kam pasur raporte me shumë njerëz, në total kam fjetur me 370 burra. Pastaj thash mjaft. Më ndihmuan dhe më gjetën kurim. Tani jam krenare për veten, nga 2009-ta nuk kam pasur më raporte seksuale, do të kem vetëm kur të më mbushet mendja per burrin e jetës." 

(a.h/Bota Sot/ BalkanWeb)
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi