Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fotografia “legjendë”, Berisha dhe Adem Jashari ishin miq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fotografia “legjendë”, Berisha dhe Adem Jashari ishin miq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotografia “legjendë”, Berisha dhe Adem Jashari ishin miq

Shko poshtë

Fotografia “legjendë”, Berisha dhe Adem Jashari ishin miq Empty Fotografia “legjendë”, Berisha dhe Adem Jashari ishin miq

Mesazh nga An0nim Fri 28 Jun 2013 - 1:32

Fotografia “legjendë”, Berisha dhe Adem Jashari ishin miq Adem-jashari_450x250
jë fotografi e publikuar gjatë ditëve të fundit tregon se Adem Jashari dhe Sali Berisha kanë qenë miq të ngushtë. Foton e ka bërë publike shoqata humanitare "Sali Çekaj" e cila vepron në Zvicër dhe Gjermani. Fotografia është e bërë në në nëntorë të vitit 1992. Largimi nga politika i kryeministrit Sali Berisha ishte një lajm i “hidhur” edhe për shqiptarët e diasporës pasi ata gjenin mbështetje tek ai./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi