Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhunohen nga familjarët, tre gra kërkojnë mbrojtje në polici  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhunohen nga familjarët, tre gra kërkojnë mbrojtje në polici  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhunohen nga familjarët, tre gra kërkojnë mbrojtje në polici

Shko poshtë

Dhunohen nga familjarët, tre gra kërkojnë mbrojtje në polici  Empty Dhunohen nga familjarët, tre gra kërkojnë mbrojtje në polici

Mesazh nga WebMaster Fri 28 Jun 2013 - 9:15

Tre raste të tjera të dhunës në familje janë konstatuar sërish në qytetin bregdetar të Durrësit. Policia e këtij qyteti ka lëshuar një urdhër mbrojtje për tre gra. Drejtoria e Policisë Durrës, ka marrë në mbrojtje një 58-vjeçare nga Durrësi e cila dhunohej fizikisht e psikologjikisht në mënyrë të vazhdueshme nga djali i saj 36-vjeçar me inicialet Sh.D.
Po ashtu, është marrë në mbrojtje edhe një 37-vjeçare nga Durrësi, e cila dhunohej fizikisht dhe psikologjikisht ne menyre sistematike nga djali i saj, 18-vjeçari me inicialet A.B. Gjithashtu, nga ana e kësaj policie është bërë e mundur edhe marrja në mbrojtje e një 48-vjeçareje, e cila dhunohej në mënyrë sistematike nga bashkëshorti i saj me inicialet E.B., përkatësisht 49 vjeç.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi