Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pushime në çift për Seldin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Pushime në çift për Seldin

Shko poshtë

Pushime në çift për Seldin Empty Pushime në çift për Seldin

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Jun 2013 - 23:21

Fotot janë publikuar në rrjetet sociale nga bukuroshja bionde, me të cilën  këngëtari është në lidhje prej më shumë se një viti. Mes tyre është përfolur madje edhe një fejesë, por vetë Qalliu s’e ka pranuar kurrë këtë gjë. Seldi sapo ka hedhur në treg këngën e tij më të re, një rrymë të cilën ai s’e kishte testuar kurrë më parë tek vetja, por që po rezulton shumë e suksesshme, pasi që në ditët e para të publikimit ka pasur një rekord klikimesh.
Pushime në çift për Seldin 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Pushime në çift për Seldin 30l12rc Pytje & Përgjigje Pushime në çift për Seldin 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pushime në çift për Seldin Empty Re: Pushime në çift për Seldin

Mesazh nga Anakonda prej Sat 13 Jul 2013 - 6:13

se besoj ky akoma sesht rrit tmartohet ndaj ka frik

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi