Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Po këta ç’patën? Ambasadori BE-së me kostum popullor shqiptarë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Po këta ç’patën? Ambasadori BE-së me kostum popullor shqiptarë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Po këta ç’patën? Ambasadori BE-së me kostum popullor shqiptarë

Shko poshtë

Po këta ç’patën? Ambasadori BE-së me kostum popullor shqiptarë Empty Po këta ç’patën? Ambasadori BE-së me kostum popullor shqiptarë

Mesazh nga An0nim Thu 4 Jul 2013 - 2:40

Po këta ç’patën? Ambasadori BE-së me kostum popullor shqiptarë 83520-2-2-_450x250
Po këta ç’patën? Ambasadori BE-së me kostum popullor shqiptarë 83520-1_450x250

Roland Tasho është një prej fotografëve shqiptarë më me emër në vend. Ai ka pasur hobi fotografimin e personazheve të famshëm me costume popullore shqiptare. Tashmë në radhët e fotografive të tij bëjnë pjesë edhe Ricardo Coçiante, ambasadori i BE-së Ettore Sequ, si edhe eurodiplomatin Eduart Kukan./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi