Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Burri therë gruan në sy të njerëzve tek “Tefta Tashko” në Tiranë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Burri therë gruan në sy të njerëzve tek “Tefta Tashko” në Tiranë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burri therë gruan në sy të njerëzve tek “Tefta Tashko” në Tiranë

Shko poshtë

 Burri therë gruan në sy të njerëzve tek “Tefta Tashko” në Tiranë Empty Burri therë gruan në sy të njerëzve tek “Tefta Tashko” në Tiranë

Mesazh nga An0nim Fri 12 Jul 2013 - 22:20

 Burri therë gruan në sy të njerëzve tek “Tefta Tashko” në Tiranë Thumb_250x150Pak më parë një burrë ka therur me thikë bashkëshorten e tij në kryeqytet!

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Tefta Tashko”, ku pas një debati të ashpër bashkëshorti në mes të rrugës, para syve të gjithë kalimtarëve ka goditur me thikë disa herë gruan e tij.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij krimi kaq të rëndë policia sapo ka mbërritur në vendngjarje./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Burri therë gruan në sy të njerëzve tek “Tefta Tashko” në Tiranë Empty Re: Burri therë gruan në sy të njerëzve tek “Tefta Tashko” në Tiranë

Mesazh nga An0nim Sat 13 Jul 2013 - 3:52

Nënë e dy fëmijëve e masakruara me thikë nga bashkëshorti i saj për xhelozi në mes të Tiranës
Krimi brenda familjes dita-ditës edhe më i egër, rigidet në mënyrën më të paskrupullt!

Me katër thika e ka goditur bashkëshorten e tij, 46-vjeçaven Valbona Çarçani nën e dy fëmijëve, 48-vjeçari Genti Çarçani është autori i këtij krimi të makabër.

Pas kryerjes së krimit Çarçani e ka braktisur viktimën në mes të rrugës dhe ka tentuar të largohet, në atë moment mbërritën forcat e policisë “Shqiponja”, të cilët i kanë bërë thirrje 38-vjeçarit të ndaloj, por ai është larguar me vrap. Lëvizjet e shpejta të policisë bënë mundur që brenda disa minutave autori të arrestohej përfundimisht pranë rrugës së Elbasanit./alb-observer.com/

Sipas dëshmitarëve, çdo gjë nisi me një debat të ashpër që degjeneroi në krim!

Sipas njoftimeve të fundit të policisë dhe nga hetimet paraprake rezulton se edhe pse çifti ishte ndarë para dy vjetësh pas 24 vitesh martës, prej të cilës kishin dhe dy fëmijë sëbashku, autori ka debatuar ashpër mëngjesin e sotëm me ish-gruan e tij, të cilën e ka qëlluar katër herë me thikë duke i marrë jetën në mënyrë tragjike.

Ndërkohë policia pohoi se të dy së bashku përshkuan mëngjesin e sotëm një distancë nga shkolla “Ismail Qemali” në drejtim të ATSH. Pasi, kanë ecur për disa minuta bashke ato janë zënë më fjalë dhe më pas konflikti ka degjeneruar në përplasje fizike dhe më pas në vrasjen e Valbonës. Arma e autorit ishte e modifikuar, kjo u shprehjen specialistët e policisë tregon se autori ishte i përgatitur për një përfundim fatal, që ishte vrasja e ish-bashkëshortes!/alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi