Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rekordi i Unikkatilit ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rekordi i Unikkatilit ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rekordi i Unikkatilit !

Shko poshtë

Rekordi i Unikkatilit ! Empty Rekordi i Unikkatilit !

Mesazh nga An0nim Wed 17 Jul 2013 - 2:51Për me pak se 24 orë kënga e Katilit në YouTube ka arritur të gjenerojë deri në këto momente, reth 300 mijë shikime. Nuk është ky i vetmi rekord, hiti i lansuar ditë më parë gjendet në videovt më të komentuara në YouTube.

Vetëm pak orë pas lansimit ” U qova pi vorri’ nga reperi i njohur shqiptar, Rebel aka Unikkatilit, ka arritur një numer rekord të klikimeve. Për me pak se 24 orë kënga e Katilit në YouTube ka arritur të gjenerojë deri në këto momente, reth 300 mijë shikime.
Nuk është ky i vetmi rekord, hiti i lansuar ditë më parë gjendet në videovt më të komentuara në YouTube (rreth 90.000 komente), një statistikë kjo vërtet e jashtëzakonshme për një projekt shqiptar në internet.harlemshakeal.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi