Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rita Ora, duet me Justin Timberlake People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Rita Ora, duet me Justin Timberlake

Shko poshtë

Rita Ora, duet me Justin Timberlake Empty Rita Ora, duet me Justin Timberlake

Mesazh nga An0nim prej Thu 18 Jul 2013 - 3:52

Rita Ora po planifikon realizimin e një dueti me Justin Timberlake. Sipas ‘The Sun’, këngëtarja nga Kosova dhe ish-pjesëtari i grupit N’Sync, i cili ka provuar me sukses edhe karrierën si aktor në Hollivud, shumë shpejt mund të bashkëpunojnë për një këngë.Gjatë një festivali të zhvilluar në Londër fundjavën e kaluar, Rita Ora është parë duke folur me bashkëshorten e Justin Timberlake, aktoren Jessica Biel.Sipas në burimi për tabloidin, Biel e ka bindur bashkëshortin që të punojë me 23-vjeçaren.Nëse nuk mjafton Jessica, Rita Ora mund të fusë një tjetër mik të fortë tek Justin, reperin amerikan Jay-Z, i cili ka ndihmuar Ritën në hapat e para në botën e spektaklit dhe ka bashkëpunuar me Justin Timberlake për këngën ‘Suit & Tie’./shqiperia.com
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita Ora, duet me Justin Timberlake Empty Re: Rita Ora, duet me Justin Timberlake

Mesazh nga Anakonda prej Thu 18 Jul 2013 - 20:40

dashka me e ngju naj her per kurjozitet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi