Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rita Ora, ‘bond girl’ si Ursula Andress People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Rita Ora, ‘bond girl’ si Ursula Andress

Shko poshtë

Rita Ora, ‘bond girl’ si Ursula Andress Empty Rita Ora, ‘bond girl’ si Ursula Andress

Mesazh nga WebMaster prej Thu 25 Jul 2013 - 7:24


 Te paktën ky është mendimi i Calvin Harris-it, të dashurit të saj aktual.
Harris e ka krahasuar te dashurën e tij Rita Ora, as më pak e as më shumë me legjendën e ekranit, personifikimin më simbolik të vajzës së agjentit mitik James Bond, Ursula Anderss.Mesa duket shkëndija për këtë krahasim i ka lindur teksa e shihte Ritën te dilte nda deti ne bregdetin e Barcelonës ku çifti është duke kaluar disa dite pushime.Me një kostum banjoje qe sigurisht për rastësi ka qene shume i ngjashëm me atë të Anderss këtu e 51 vjet më parë, për sytë e Calvin Rita ka qenënjë sozi e vërtetë e Bond girl-it mitik. Gjithsesi, tani është radha juaj për te dhënë edhe ju mendimin tuaj për këtë ngjashmëri.
Rita Ora, ‘bond girl’ si Ursula Andress 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Rita Ora, ‘bond girl’ si Ursula Andress 30l12rc Pytje & Përgjigje Rita Ora, ‘bond girl’ si Ursula Andress 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita Ora, ‘bond girl’ si Ursula Andress Empty Re: Rita Ora, ‘bond girl’ si Ursula Andress

Mesazh nga Anakonda prej Fri 26 Jul 2013 - 4:09

sjam tu mund me e dallu cila esht

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi