Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rita Ora Biseksuale? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Rita Ora Biseksuale?

Shko poshtë

Rita Ora Biseksuale? Empty Rita Ora Biseksuale?

Mesazh nga WebMaster prej Sat 9 Nov 2013 - 11:45

Rita Ora mund të jetë “biseksuale”!?Ajo së fundmi është parë në O2 Arena në koncertin e Jay Z, duke u puthur me modelen e mirënjohur, Kate Moss.Mirëpo kjo nuk është hera e parë që Rita, del në skenë me gjëra të tilla. Këngëtarja prishtinase njihet edhe për miqësinë e madhe që ka me super modelen tjetër Cara Delevingne madje edhe e quajnë njëra tjetrën “Gruaja Ime”.Krahas kësaj, Rita ka një lidhje me DJ Calvin Harris me të cilin duket se është rehatuar sa i përket meshkujve.Mirëpo jo edhe sa u përket femrave.Sidoqoftë prishtinasja nuk ka deklaruar ende asgjë zyrtarisht rreth orientimit të saj por që ndoshta edhe nuk ka nevojë.
Rita Ora Biseksuale? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Rita Ora Biseksuale? 30l12rc Pytje & Përgjigje Rita Ora Biseksuale? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita Ora Biseksuale? Empty Re: Rita Ora Biseksuale?

Mesazh nga Anakonda prej Wed 12 Feb 2014 - 3:27

eme se i bejn me modifikime

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi