Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Xhensila dhe Besi, skena erotike gjate pushimeve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Xhensila dhe Besi, skena erotike gjate pushimeve

Shko poshtë

Xhensila dhe Besi, skena erotike gjate pushimeve Empty Xhensila dhe Besi, skena erotike gjate pushimeve

Mesazh nga An0nim prej Wed 31 Jul 2013 - 23:43

Zakonisht janë të përmbajtur në publik, duke u shfaqur si një çift i dashuruar marrëzisht, por pa e tepruar me sjelljet dhe afrimitetin e shfaqur mes tyre. Por këto ditë të nxehta, aktori i njohur i “Portokallisë” Besart Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj, në arratisjen e tyre me pushime jashtë Shqipërisë, po shijojnë dhe momente intime me njëri-tjetrin në plazh. Ata kanë postuar këtë foto në Instagram, të bërë së bashku në pushime.Natyrisht që duken në formë, pasi as njëra as tjetri s’kanë probleme me peshën, ndërsa pozojnë shumë afër njëri-tjetrit për herë të parë, pas dy vitesh fejesë. Xhensila pohoi se ndihet shumë e dashuruar dhe e bekuar me Besin, pak muaj më parë, kur ajo festoi në një ditë 20-vjetorin e saj dhe dy vjetorin e fejesës së tyre./shqiperia.com
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhensila dhe Besi, skena erotike gjate pushimeve Empty Re: Xhensila dhe Besi, skena erotike gjate pushimeve

Mesazh nga Anakonda prej Thu 1 Aug 2013 - 21:33

qyqa dika bes kallaku me e bo at pun tani po e merrkam vesh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi