Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adelina Tahiri: Edhe këtë verë pa të dashur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Adelina Tahiri: Edhe këtë verë pa të dashur

Shko poshtë

Adelina Tahiri: Edhe këtë verë pa të dashur Empty Adelina Tahiri: Edhe këtë verë pa të dashur

Mesazh nga WebMaster prej Fri 2 Aug 2013 - 9:15

Adelina Tahiri vazhdon të jetë mjaft e përfolur për jetën e saj private, por kohëve të fundit ajo thotë se këto thashetheme nuk çojnë peshë, ngase është mësuar me to. E vërteta, sipas Adelinës, qëndron në atë se ende nuk e ka takuar djaloshin ideal dhe se tani aktualisht është e përqendruar vetëm në krijimtarinë muzikore.Adelina tani në këtë sezon vere na bën të ditur se është e angazhuar në shumë koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore, dhe për shkak të këtyre angazhimeve nuk do të ketë mundësi të bëjë ndonjë pushim me familjen e saj.Fillimisht ju bëj të ditur se pushimet verore gjithnjë i kaloj me familjen dhe shoqërinë time, për shkak se jam ende vetëm. Ndërsa tani në këtë vit jam mëse e angazhuar me koncerte e mbrëmje të shumta muzikore dhe kjo më ka shtyrë që tani për tani mos të mendojë se ku do t’i kalojë pushimet. Ndoshta do të mund të gjejë kohë kah muaji shtator, sepse në muajin gusht jam shumë e angazhuar si brenda ashtu edhe jashtë vendit. Ndërsa sa i përket thashethemeve që bëhen për jetën time private tani me kalimin e kohës jam mësuar me to dhe fare nuk po shqetësohem për to”, ka thënë ajo për “Zëri”.
Adelina gjatë këtyre ditëve është duke përgatitur një videoklip të ri, pjesën dërmuese të punës thotë se e kanë përfunduar dhe tani për pak ditë do të plasohet në treg. “Adhuruesit e mi shumë shpejt do të kenë në dispozicion video-projektin tim më të ri të cilin jam duke e përgatitur këtu në Shkup”, shton ajo. Adelina në këtë klip do të paraqitet me një stil të ri dhe uron që kënga dhe videoklipi të pëlqehen në publik.
Adelina Tahiri: Edhe këtë verë pa të dashur 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Adelina Tahiri: Edhe këtë verë pa të dashur 30l12rc Pytje & Përgjigje Adelina Tahiri: Edhe këtë verë pa të dashur 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adelina Tahiri: Edhe këtë verë pa të dashur Empty Re: Adelina Tahiri: Edhe këtë verë pa të dashur

Mesazh nga Anakonda prej Thu 19 Sep 2013 - 21:54

la nam aman gjall qenka vec trupin qe ka se x muzik sja thot cme bo

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi